Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Foltos hajhullásom van 21/lány...

Foltos hajhullásom van 21/lány Nagyon félek. Van vmi hasznos tanácsotok?

Figyelt kérdés

A begyulladt bölcsesség fogamat kezelték a másikat kiműtik majd (ami még ki se jött), a hajgyógyász megállapította, hogy stressztől van, bőrgyógyász írt fel rá pantenolt...

a hajgyógyász rendelt rá nekem egy 9 ezer forintos olasz szert amitől hamarabb vissza fog nőni (erre kiváncsi vagyok)holnap megyek házi orvoshoz, h. majd vérképet csináltasson...

annyira félek, annyira csúnya és nagy folt van a fejemen nő létemre mindig el fog a sírás mit csináljak? szedek már vitaminokat, ha ezt befejezem szedjek béres szépség vitamint v mi??? (elvileg már nőnek vissza, de akkor miért hullik a többi?) nagyon ideges vagyok

akinek van vmi hasznos tanácsa segítsen nagyon megköszönném, nyugtassatok meg légyszi


2010. febr. 8. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A hajhullást a szervezetben levő gyulladásos góc is okozhatja,mint például nálad a gyulladt fogak. Mellette a stressz! Ha a vérképedben a vérsüllyedés magas lesz, akkor egyértelművé válik a gyulladás. A vérsüllyedés 10 nél még jó! Ha pedig nem az akkor nálad a stressz válthatta ki. Ismerek egy lányt,vizsgaidőszakra készült és a stressztől teljesen kihullott az egész haja, és amíg vissza nem nőtt praktikus parókát hordott. Meglásd meglesz a megoldás a problémádra, csak nem megy egyről a kettőre.
2010. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hű, most jól megijesztettél :S télleg az egész haja? na én ezt nem akarom :S veszek be inkább nyugtatót, nem akarok barátom előtt így mutatkozni, meg most sok dolog összejött, köszi a választ amúgy
2010. febr. 8. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy nem az első, vizsgaidőszakom sokadik, pont most jött volna ki a stressztől? vagy vmi mással együtt közrejátszva alakult ki? oh csak nőne már mihamarabb vissza...
2010. febr. 8. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!