Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fog eltünni a lila folt...

Mikor fog eltünni a lila folt a körmömről és mivel gyorsíthatnám a folyamatot?

Figyelt kérdés
Kb. 1 hónapja mikor csuktam össze a vasalódeszkát, becsíptem az egyik ujjam.2-3 napra lila lett.Nagyon csúnya, nem múlik! Nőként elég kellemetlen! Most festem a körmöm, hogy ne lássák, de nem szeretem mindig a lakkot! Segííííítsetek!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 9. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem is fog. Le fog nőni. Addig semmit nem tudsz vele csinálni, csak festeni. Képzeld el szegény férfiak még festeni sem tudják :)
2010. febr. 9. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az igaz!:)

Le fog nőni? Én úgy veszem észre, hogy nem a körmöm lila hanem az alatta lévő hús! Az nem tud lenőni???:S

Már 1 hónapja ilyen, az óta már sokat nőtt a körmöm, de a folt még a helyén!! :)

2010. febr. 9. 06:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is szépen lassan felszívódik. Én is rengeteget bosszankondtam, mire eltűnt, de _legalább_ két hónap volt úgyhogy türelem :) Szedj B-vitamint, az hátha gyorsít valamit.
2010. febr. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszííííííííí!

A vitamint megpróbálom!Legközelebb meg jobban vigyázok!!!:):P

2010. febr. 9. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!