Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik egyedül vannak albérletbe...

Akik egyedül vannak albérletbe mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

még szülőkkel élek, viszont már nem is tanulok,

Soha nem voltam egy világi ember, mindig zárkózott voltam, s vannak gondjaim, nehézségek, amikkel próbálok együtt élni, meg ellene tenni, rossz beidegződések, ami miatt sokszor egyedül vagyok, és ez igy még inkább megneheziti az életet. Szülőkkel élek, persze az jó hogy eltartanak meg nem kel fizetnem külön, Tudom gyüjteni a pénzt a munkából, na meg egy biztonságot ad hogy segithetnek bármibe, és tudok velük beszélni.

Csak azért néha érzem már hogy mégsem maradhatok itt örökre. néha zavar hogy vissza húznak, beleszólnak dolgokba, ez meg nem hiányzik nekem. Érzem hogy már egyedül kéne élnem a felnőttéváláshoz, mert igy soha nem jutok előre. de ugyanakkor meg félek az egyedülléttől, egyedül vezetni egy háztartást,saját felelősségre, ügyeket intézni, vezetni,

vannak haverok, de mindenkinek megvan a saját útja. Mit csináljak hogy motiváljon s erőt vegyek magamon ?


2015. jan. 29. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress magadnak párt,mert egyedül ezt soha nem fogod meglépni.
2015. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Albérletbe nem mennék a helyedben. Saját lakásra ha összejön, akkor az más.
2015. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát egy lakás.. a magyar szinvonalon ennyi fizetéssel egy évtized minimum lenne hogy összegyülne annyi, még ha hitellel is.. persze nyilván sokkal jobb lenne.
2015. jan. 30. 00:11
 4/4 anonim válasza:

Heló!

Azóta léptél valamit?

2015. máj. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!