Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szívem pár naponta néha...

A szívem pár naponta néha több alkalommal is igen kellemetlen érzéssel remegni kezd és nyomást érzek. ez extraszisztolék lehet?

Figyelt kérdés

olyasmi érzés mint amikor egy adrenalinlöketet kapsz csak kellemetlenebb és érződik hogy remeg a szív.

ezek nem tartanak tovább 3 másodpercnél.

köszönöm az értelmes és tapasztalati vagy hozzá értő

válaszokat


2015. jan. 29. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérnyomás rendben van?
2015. jan. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen az könnyen lehet, hogy "extrázik", nekem ezt így mondták, ami ártalmatlan dolog. Nekem mozgást, főleg kardiót javasoltak rá és attól meg is szűnt. Ennek ellenére szerintem kardiológián nézesd meg, mert lehet, hogy nálad nem ez a helyzet. És a gyk-n senki nem fogja tudni, hogy pontosan mi a bajod.
2015. jan. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Basszus nekem is ilyenem van. Nem ilyen sűrün ugyan. hetente egyszer-kétszer.
2015. jan. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább tachycardia lehet. Az extrasystole nem okoz remegés érzést. Azért kérdeztem a vérnyomást, mert a magas vérnyomás lehet egy kockázati tényező.
2015. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom rendben van.Nos régebben megnézték a szívem uh-al és mondák hogy vékony a szívfal edzenem kellene ami tervben is van néhány éve.büszke nem vagyok rá de 10 éves korom óta dohányzom aktívan... most 23 vagyok biztos az is segítene ezen a problémán de aki dohányzik az tudja hogy nem könnyű leszokni
2015. jan. 30. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább arrythmiának (ritmuszavar) tűnik. Kicsi, szabálytalan összehúzódásokat érzel?

Az extrasystole inkább olyan tüneteket produkál(ha jól tudom), hogy mintha kimaradna egy dobbanás, és egy sokkal nagyobbat érzel utána.

Szerintem kellene egy vizsgálat. Nekem se ártana, mert néha nekem is van hasonló érzésem.

2015. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!