Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem merem megtenni?

Miért nem merem megtenni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit meg akarok verni, mert nagyon idegesít. Itthon eltervezem, hogyan verjem meg, de mégis suliba elkezdek izgulni, hogy juj mi lesz. Pedig vagy 10kilóval kevesebb nálam. Szerintetek meg tudom verni? Vagy nem tudtok hatásos fogásokat? Esetleg linket? De csak akkor írj, ha nem akarsz róla lebeszélni, mert most úgyse fogsz tudni, bocsi :s elég sz*r heteim vannak mostanában. :(

Egyébként azért az egészséghez írtam, mert önvédelem.


2010. febr. 9. 20:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

hát ez kurv@nagy :D:D akkorát röhögtem :O


viszont! a lényeg, hogy meglepetésszerű legyen. pl elmégy mellette, és jól nyakon baszod. De az is hatásos, ha megfogod a haját és belevágod a legközelebbi kemény tárgyba: fal, oszlop, kerítés etc.


Sok sikert ^^

2010. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Huu basszus én ugyanígy vok, mint te de komolyan:D

nálunk is van egy csak aki állandóan felb*ssz* az agyam, és megakarom verni, de ahogy bemegyek a suliba egyből izgulok és jaj nem kéne stb pedig ő avgy 20 kiloval nehezebb nálam:D

nos, elsőnek is próbáld meg hogy csak visszaszól és odalépsz (persze vmi erős beszólás, esetleh szájon b@szl@k ha mégegyszer ilyet mondasz/piszkálsz stb) nos ha nem használ csináld hogy ideges vagy rá, és ütögesd az asztalt hátha észreveszi hogy mivan, nos ha ezekse jönnek be

akk ha nagyon piszkál üssél rá az asztalára, ha ez se kezd el lökdösni de úgy erőből, amikor nem is számít rá, nemtom hogy ő mit fog tenni ha visszalök akk lesz egy szép kis hajtépés, próbáld leszorítani a padlóra a fejét vagy ilyesmi, de meg nem lök vissza akk te se lökdösd csak menj felé hogy na gyere akk most ugas stb és hátha akk leszáll rólad

nem próbállak lebeszélni mert muszáj magad megvédeni (ha a szép szó már nem használ) mert csak rosszabb lesz, és piszkállni fog

sok sikert hozzá! szólj ha kell túlerő, jövök:):):D

2010. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
"elég sz*r heteim vannak mostanában:("..szegénykém,képzeld,másoknak is..de a verekedés nem megoldás...semmire sem..DE HA NAGYON AKAROD NYUGOTTAN TEDD MEG,TÉPD MEG JÓL A CSAJT,SZÓRAKOZÁSBÓL MI IS SZOKTUK EZT EGYMÁSSAL CSINÁLNI xĐ
2010. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
előttem szóló: nos én enm így akartam fogalmazni, de jól tetted, ki kell csinálni!!!:D
2010. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Lepj oda hirtelen es egy nagy tenyeres pofon eleg lesz. Sokkolo de megse brutalis. Lelkileg viszont ua a hatas. Utana ,,nyugodtan" setalj el,hatas nem marad el,nem hiszem h kuzdeni fog
2010. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Na látod mindneki szurkol! azt majd mesélj:D
2010. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor verd.Az izgalom annak az oka hogy nem tudod biztosan hogy te vagy az erősebb nála,én is voltam igy egyszer összeverekedtem egy gyerekkel , nagyon izgultam,aztán másnap hideg vér,szem rezzenés nélkül lejárattam az egész suli előtt.HA 10 kilóval kevesebb nálad akkor könyű lesz a győzelem.ÉS NE FELEDD EL!2 FÉLE KÜZDŐ TEKNIKA LÉZETIK:

1.OLYAN MINT A JUDO,PANKRÁCIÓ, VAGY HOGY ODAMÉSZ MEGFOGOD A NYAKÁT KIBUKTATOD VERED A FÖLDÖN, SZOVAL KISEBB ELLENFÉL ELLEN EZ A HATÁSOS.

2. GYORS RUGÁSOK ÉS ÜTÉSEK FEJRE,GYOMORRA,LÁGYÉKRA,SEMMI BUKTATÁS CSAK ORRBEVERÉS, SZOVAL MINT PL EGY KICK-BOX,KARATE,KUNG FU,TAEKWONDO.EZ A MOZGÉKONYABB EMBERKNEK JÓ KIFÁRASZTANI EMBEREKET,AZZAZ HOGY KÖRÜLUGRÁLJA, GYORS ÜTÉSEK,RUGÁSOK.

Azt te döntöd el hogy melyiket használod. Én az útobbit használom,eddig nem értek hozzám.

Lehetsz lassú,de erős de lehetsz gyors és kevésbé erős

Ird le hogy miért idegeít a gyerek és ajánlom,te lealázod majd.

2010. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De minek fogás ?xD Kétszer befersz neki arcon, egy jobb meg egy bal horog, megofgod a fejét arcontérdeled,ha ez megvan akkor nem engeded el! A csaj előre van hajolva,vagy hártálni akar majd vagy csak döbenten nézni fogja hogy vérzik e az arca.HA hátrál akkor felemeled azt a lábad amelyik az erősebb, és akkora elrővel rudsz rá a hátsó fejrészére, vagy tarkójára amekorával akarsz.Akkor biztos padlóra fekszik, nem emeled le róla a lábad , hanem előredől és ez által te is ráesel a lábaddal a fejére.Onnan szabad a hajtépés, földön rukdosás,kezek háa kulcsolása,kínzás.Nekem tök mind1 mit csinálsz csak kitaláltam gy brutális kombinációt neked.
2010. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

jók :D


Amúgy azért mert mindig beszólogat, mindig mondja, hogy "fogd be a pofád mer oda megyek oszt szájbaruglak" hülye paraszt -.-" és nekem már nagyon elegem van belőle, hogy mindig pofázik. Azt meg nem veszi észre, hogy a kis barátnőivel csak kihasználják egymást...ha mástól nem akkor tőlem kap. Azért én sem engedhetek el mindent a fülem mellet szerintem...és nem is hagyom magam mert utána azért fognak csesztetni, mert úgyis hagyom magam, am igen lány vagyok :D

és minden egyes rossz dolog velem történik :(

2010. febr. 9. 20:40
 10/14 anonim ***** válasza:

Ok nélkül pofázik legalább???

Mert az ilyet nagyon tudom gyűlölni...nekem is ok nélkül szoktak ugatni....de nem sokáig :$:D

A legszebb mikor csak simán elmegyek a folyosón mellette aztán már megy a pofázás,hogy mi a f*szt nézel?? meg ilyenek:DHolott rá se néztem...:D-.-"

Na de majd mesélj:DDD

Kapd el hátulról tépd ki a haját és add a kezébe aztán hellószija:D

2010. febr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!