Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandó szorongást érzek túl...

Állandó szorongást érzek túl sok gond nehezedik rám, remegek reggelente öklendezek. Beszéltem szüleimmel de nem visznek el orvoshoz csak azt mondják ne idegeskedjek.3. napja nem bírok enni sem. Kihez forduljak? 15/L

Figyelt kérdés
(szereztem pár darab nyugtatót,alkohollal szedtem és jobb volt.már nem maradt semmim.a remény is meghalt bennem)Kérlek ne osszatok mert ez az oldal nem azért van szükségem van a segítségre
2010. febr. 9. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el szépen a házi orvosotokhoz, és kérj tőle segítséget. Ugy hogy holnap reggel az első utad oda vezessen. Mond el neki őszintén a problémád, és kérd meg arra, beszéljen a szüleiddel, hogy valóban beteg vagy, mert felkerested őt. Igen neked orvosi segítség kell, és felejtsd el az öngyógyításnak ezt a cudar módját. Fel a fejjel kislány.Ha ide lemerted írni a problémádat, akkor annak az embernek is merd elmondani aki orvos és segít rajtad. Szüleidet meg nem értem.
2010. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj, nem szabad altatót szedni!!! Alkohollal meg pláne neeem!!!! Ez nagyon nagy butaság.

Miért vagy ideges?

Nekem is volt gyerekkoromban egy problémám, nem olyan mint a tiéd, még csak nem is hasonló, nem lelki eredetű probléma volt. Nekem azt mondta az anyám, amikor hozzáfordultam,hogy sajnálja, de ő nem tud segíteni nekem. Én így emlékszem rá, de lehet, hogy meg sem történt, mert még tizenkettő ha voltam. De a lényeg az,hogy a szülők néha nem értik a gyermekük reakcióját.

De hogy reggelente miért hánysz? Nem szoktál fogyókúrázni? Esetleg nem jársz sokat bulizni, és túl sok alkoholt iszol? De terhesség is lehet az oka.

2010. febr. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is tizenkettő voltam, hanem kilenc - tíz. Az előző hozzászóló vagyok. A háziorvos jó ötlet. De szerintem gondolkozz el azon, hogy mi a tényleges probléma előbb.
2010. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugtató alkohollal: el sem tudod képzelni, hová juttathat!

A mostaninál sokkal-sokkal cudarabb állapotba kerülhesz, amiből aztán végképp nem fogod megtalálni a kiutat. Ezt nem azért írom, hogy "osszalak", hanem mert sajnos megtapasztaltam, és az ellenségemnek sem kívánom, amin ez miatt kersztülmentem. Úgyhogy ahogy már írták, feltétlenül menj el az orvoshoz!

2010. febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Ma feltűnt anyunak h negyedik napja nem eszek...beszélgettünk...mondtam h nem bírok nem megy megpróbáltam nem ment.Terhes 100%h nem vagyok és csak öklendezek reggelente hányni nem szoktam.Komolyan köszönök mindent mindenkinek megpróbálom megbeszélni anyuval h igenis el kell mennem orvoshoz,mert ezen egyedül nem leszek túl.Köszönök mindent.
2010. febr. 10. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen első voltam. Kívánok neked jobbulást!!!
2010. febr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!