Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi (lyen) volt az eddigi...

Mi (lyen) volt az eddigi legcikibb orvosi vizsgálatod?

Figyelt kérdés
Legmegalázóbb, legkínosabb, legszégyenlősebb stb. Kort/nemet is lécci!
2010. febr. 9. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Kort nem írok bocs! 16 éves voltam és a nőgyógyász doktor bácsi el akart élveztetni vizsgálat közben holott még szűz voltam.
2010. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
:|
2010. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
52%
neekm még hálistennek nem volt
2010. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem csak a fogorvosi vizsgálat volt kínos, eléggé elhanyagoltam a fogaimat, és persze pont egy irtó helyes, fiatal doki hozta rendbe őket.

nagyon szégyelltem magam fiatal lányként, égett rendesen az arcom.

2010. febr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
ezt a nőgyógyászos sztorit nem hiszem el, bocs!
2010. febr. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
énse nagyon:S
2010. febr. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a legcikibb, mikor elmentem anyukámmal szemorvoshoz, mert mindig fájt a fejem. Minden rendben volt a szememmel, de elkezdett kérdezgetni a menszeszemről én meg nem mertem válaszolni (utálok erről beszélni, nekem olyan ciki). Anyumnak sem mondtam el, hogy megjött, s annyira ciki volt ott ülni és várni hogy történjen már vmi
2010. febr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Eeeee 15 évesen tiniambulancia, fiatal dokinő belenyúlt a fenekembe. "Préselj, mintha kakilnál", mondta, 30 centire az arcától, ááááááááá :)))) Többször is felszólított, míg végül megfelelőnek találta, és akkor bedugta az ujját, nem tudtam, hova süllyedjek a szégyentől :))))) Másik kezével meg az alhasamba mélyedt, és csiklandozott baromira :))))

Ja, és teljesen meztelenül zajlott a vizsgálat :))))

2010. febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Pont egy strapás nap után voltam,összefogott hajjal,mert már zsíros volt,gondoltam,hazamegyek,ugrok a zuhany alá. Igenám,de rosszul lettem,bevittek,és egy kedves,helyes,fiatal orvos vizsgált meg,égett a fejem töményen. Hát még akkor,mikor a cipőt is le kellett venni,s akkor láttam,hogy a harisnyám is kiszakadt. Óriási volt. Később bejelöltem iwiwen,hogy lássa,hogy nem vagyok én ilyen hajléktalan külsejű,ott voltak a képek,de persze,hogy nem igazolt vissza. Ultraciki.
2010. febr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
sulidokinál mindenkinek teljesen meztelenre kellett vetkőzni (L/18)
2010. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!