Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a Hippsy...

Megéri megvenni a Hippsy derékmelegítőt? 2500 Ft egy darab és hát azért több kellene belőle. Jól védi a derekat? Vagy tudtok mondani más derékmelegítő márkát ami olcsóbb?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó az anyaga, de drága. A betly.hu oldalon találsz 1190ft-ert több színben, méretben. 3 kis strassz is van az oldalán lenn. Vagy ha van ismerősöd akkor varrass. Olcsón kijön. Duplán kell hajtani varráskor, semmi extra.
2010. febr. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem azt!:)
2010. febr. 10. 10:40
 3/7 anonim válasza:
nekem bejön a hippsy már évek óta. ráadásul mindig vannak leárazások az oldalon, és akkor olcsóbban is hozzá lehet jutni. én legalábbis nem hiszek az olcsó bóvlikban...
2010. márc. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha többre is szükséged lenne, én a lollee-t ajánlom neked. Most minden harmadikat ajándékba kapod, és mivel ez a legjobb minőségű, legmenőbb derékmelegítő, szerintem megéri. Nekem már sok színben van, évek óta hordom és imádom!!! Itt találsz több információt róla: www.lollee.com
2011. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már vettem 10db Hippsy-t azóta.:)

Ahogy néztem árban egyeznek.

2011. márc. 1. 09:15
 6/7 anonim válasza:
A lullaberryt ajánlom. Igaz, ez drágább, de messze a legjobban kihasználható és sokkal minőségibb. Először is kétoldalas (az egyik mintás, a másik egyszínű) és a mintás fele nagyon jól illik szinte minden felsőmhöz. Kettőt vettem, egy elegánsat és egy sportosabbat, és mivel mindkét oldal hordható, kilencezerért gyakorlatilag négy derékmelegítőt kaptam, a legeslegjobb fajtából.
2011. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Most 1 hónapig akcióban vannak Brown Bros és Mctran derékmelegítők többféle színben (fekete, fehér, szürke, barna, pink) a Tamara fehérnemű jóvoltából.

2200 helyett 999 Ft-ért: [link]


Egy próbát megér.

2012. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!