Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt, arcüreg, orrüreg,...

Akinek volt, arcüreg, orrüreg, homloküreg gyulladása, meddig tartott, mennyi idő alatt múlt el teljesen?

Figyelt kérdés
Nekem pár hete arcüregygulladást állapitottak meg,fájt a homlokom,semmi más.Felszurták egyszer az arcüregemet,többször nem engedtem,azóta is megvan a homloktáj fájás.Elmentem egy másik dokihoz,aki ultrahangal megnézte nem is lát gyulladást,sem folyadékot,azt mondja várjak mindennel,mert az antibiotikum amit 5 napja hagytam abba,még nem hatott,az majd csak ezután fog hatni,és kár lenne addig is valamit csinálni,várjunk....de nekem fáj a homolokom még mindig...
2015. febr. 6. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum nem fogja onnan kitessékelni a váladékot, tehát szerintem ezért nem írt fel többet. Ha nem múlik el pár napon belül a fájdalom, menj el másik dokihoz.

Sajnos az arcüreggyulladás nem játék, komolyabb bajod is lehet belőle!

Nekem eddig egyszer volt, nekem is felszúrták, de az maga volt a megváltás! Jó sokat fújtam utána az orrom, hogy tisztuljon. Kb. 2 hét után el is múlt.

Ha fáj még mindig, valószínűleg van ott még cucc...

Egyébként tisztulsz? Tudsz rendesen orrot fújni? Jön is valami?

2015. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hiába járok orvosról orvosra most már,mindenki azt mondja csak várjak mert nem látni semmit,kopogtatásra sem fáj semmi...igy nem tudok mást tenni..csak várok...de mintha jönne lefele a fájás,vagy gyulladás..mert most már lejjebb fáj nem is a homlokom hanem a szemeim feltt már majdnem a szemem,ugy lejött a fájás...sokak szerint ez nem fog elmulni egy két hét alatt akiknek volt azok mondják,hogy honapokig is elhuizodhat...
2015. febr. 6. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem úgy évente sajnos osszejon egy arcureggyulladas, ami miatt 2-3 hétig fáj az arcom és a fejem. Én ilyenkor inhalálni szoktam, az egy picit segít, hogy hamarabb kitisztuljon.
2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!