Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Mi a véleményetek...

Lányok, Nők! Mi a véleményetek akkor, ha együtt vagytok egy fiúval a szaunában és ő megkérdezi, hogy nem baj ha leveszi a gatyáját?

Figyelt kérdés
Csak mert gyülölöm a fürdőgatyában való szaunázást, ahova járok ott megkérdeztem és végülis meg engedik, de nem akarok bunkó lenni, vagy hülyének látszani. Ti hogy kérdeznétek meg?
2010. febr. 10. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megkérdezed tőle valahogy így:Szia, nagyon zavarna, ha levenném a gatyámat?
2010. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint zavarna,ha egy "idegen" férfi a szaunában meztelenkedne...mondjuk én alapjáratban szégyenlős vagyok,de ettől függetlenül számomra a meztelenség egy intim dolog 2 ember között...
2010. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ez nem tűnik úgy, mint ha mutogatni akarnám magam? Fiú vagy, vagy lány? Titeket zavarna? :)
2010. febr. 10. 16:12
 4/13 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ.Mióta ismerem,ismerem e egyáltalán....stb

Ha nem ismer,elég bunkó dolog sztem ha megkérdezed,inkább menj be törölközőben,így nem kell kérdezősködni.

Egyébként "szexuális zaklatás" ha mutogatod a kiskirályod ilyen helyzetben!:D

2010. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt külföldön megkérdezni vicc lenne. Ott van rendes szauna kultúra, nem mutogatják magukat, de mindenki minden szaunában meztelenül van.
2010. febr. 10. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Lehet, nem szaunáztam még külföldön :)

Mindenesetre nálunk az lenne a fura, ha csak úgy spontán elkezdenél vetkőzni ;) Mindenképp jó pont, hogy legalább figyelmeztetsz előre!

2010. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek,és rendszeresen járunk szaunába a párommal...ott sem elfogadott az,hogy különböző neműek társaságában akár a férfi akár a nő meztelenül szaunázzon..SŐT! Vegyes napon TILOS a meztelenkedés! vannak olyan időpontok amikor csak Férfi mehet a szaunába,és vannak olyan időpontok amikor csak nő mehet.Ilyenkor ha csak azonos neműek közt vagy akkor lehet meztelenkedni...

Egyébként ha ismerős,ha idegen én is sértésnek venném ha csupasz seggel jönne valaki szaunázni...Én sem vetkőzöm le..

Ha te nem tudsz csak meztelenül szaunázni akkor menj olyan napokon amikor csak férfiak mehetnek...

Ha jól tudom Magyarországon is így van...

2010. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem köss magadra egy kiskendőt, amit pl. a Rudas fürdőben is használnak a férfiak. Ott sem teljesen pucérok.
2010. febr. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ötödik válaszoló! Én voltam már nagyon sok országba (,bár még csak 17 éves vagyok), de ahol voltam szaunában, szinte kivétel nélkül a nők és férfiak meztelenül voltak, senki nem bámult meg senkit. Ez így működne normálisan, mert így egészséges. De magyarországon ezt nehéz lenne megvalósítani.
2010. febr. 10. 16:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Vannak kimondottan textilmentes szaunák,ahol ugyan nem kötelező,de szabad meztelenül szaunázni.
2010. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!