Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Embert is el lehet kábítani...

Embert is el lehet kábítani altatólövedékkel?

Figyelt kérdés

Könyvet írok, és lenne benne egy olyan rész, amikor a hapek menekül az erdőben, az üldözői közül pedig az egyik altatólövedéket lő belé, hogy el tudják kapni (megölni nem akarják).

Szóval a kérdésem az, hogy ha emberbe lövünk altatólövedéket, ugyanúgy kidől tőle, mint az állatok?

Valamint úgy olvastam, ezeket kilóra számolják ki. Tehát egy 85 kilós havernak annyi szert kell kapnia a lövedékben, mint egy ugyanekkora súlyú állatkának?

Előre is köszi.:)



2015. febr. 7. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem láttad még a Taxi c. filmet? :D Ha egy filmbe bele merik rakni, akkor lehet valóságalapja. Szóval írd bele nyugodtan. Szerinted a harry potter c könyvnek mennyi valóságalapja van? Na ugye. :D
2015. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Régen láttam már, de most hogy mondod, lehet megnézem... de most kajak a Harry Potter nem igazi?:o:(

Na jó, csak vicceltem.:D Köszi, ment a pont!

2015. febr. 7. 22:17
 3/3 anonim válasza:
Láttam egy videót amiben fenékbe lőttek egy szép huszonéves lányt altató lövedékkel. Egy idő után már nem bírta tovább tehát KIDŐLT az altató hatására. És ez a VALÓ ÉLETBEN történt.
2021. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!