Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Depresszió? Vagy csak kamaszko...

Depresszió? Vagy csak kamaszkori változás?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, egy két hónapja kezdődött az hogy maga alatt vagyok. Nem mindig csak ha egyedül vagyok, suliba szinte soha ott mindig "boldog" vagyok. Már eljutottam oda hogy ollóval lassan véresre karcolom a karomat. De senki nem tudja. Mi ez depresszió, vagy változás?? Köszönök minden választ.!😃

2015. febr. 11. 18:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Szerintem inkább depresszió, mivel már sok kamszkori változásról olvastam(tapasztaltam is), de ilyenről még nem hallottam. Már eleve az is furcsa, hogy ollóval véresre karcolod a karodat. Inkább fordulj pszichológushoz.
2015. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm;) Ja és azt kihagytam hogy semmi oka nem lehet ez csak jön, nem volt szakításom se meg semmi.
2015. febr. 12. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!