Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha még nem próbáltam keményebb...

Ha még nem próbáltam keményebb drogot, csak párszor füvet akkor lehet valami komolyabb következménye annak ha kipróbálom a kokaint?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
így is úgy is lehet komolyabb következménye.
2015. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fuggetlenul ettol,lehet komoly kovetezmenye,ne pobald ki
2015. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom
2015. febr. 14. 08:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon van összefüggés, hogy próbáltál-e már más keményebb drogot vagy sem. Következménye mindenképpen lehet. Ha ennek ellenére ki akarod próbálni azt javaslom, hogy kis adaggal kezdj elsőre, mert nem tudhatod, hogy rád éppen hogyan hat. Figyelj oda arra is, hogy tényleg kokain-e, nem pedig esetleg metamfetamin.
2015. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy az igazi kokain k'rva drága. Viszont, ha képes vagy nem rákattanni, akkor egy két használattól még semmi bajod nem lesz. Én így se ajánlanám, annyit nem ér.
2015. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A kíváncsiság, valóban nagy úr, és bizonyára a barátaid is már kipróbáltak hasonló drogokat. Biztos vagyok benne, hogy „nagymenőnek” tűnhet valaki ezért, viszont biztosíthatlak afelől, hogy a kémia által okozott boldogság illetve pörgés csak egy gyenge utánzata az eredetinek. Nem beszélve arról ,hogy tiszta anyagot nagyon drágán tudsz szerezni, és kérdem én megéri? Időt és pénzt takarítasz meg azzal, ha valami valós energiát és egyben fejlődési lehetőséget tartalmazó akár hobbyban keresd a megoldást. Jómagam azt tapasztaltam, ha valamiért meg kell küzdened, az eredményét sokkal, de sokkal jobban fogod értékelni, mint bármilyen anyagét. Jut eszembe minél nagyobb a kihívás annál nagyobb lesz majd a jutalom is.

2015. febr. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Petra2004 válasza:
Most tanultunk a "keményebb" drogokról és ne próbálkoz, mert akár öngyilkos is lehetsz tőle.Nem leszel eszméletednél a végén szenvedéljé válhat!
2015. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!