Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párom szája télen (bár nyáron...

Párom szája télen (bár nyáron sem az igazi) nagyon ki van száradva, cserepes, olykor már vérzik is. Milyen krémet, termékeket esetleg házi praktikákat ajánlanátok, amik be is válnak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szájzsír (pl. Labello), téli védőkrém (patikából). Több folyadék ivása, minimum 1-1,5 liter!
2010. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Labello-t én nem javaslom, én azt csak "sminkcuccként" használom. Azt tapasztaltam, hogy a rendszeres Labello-zás mellett csak akkor volt puha a szám, ha folyton kentem, amúgy száraz lett. Így nem használok ajakáplót, így mindig puha a szám.


Ha néha mégis kireped, akkor a legjobb a gyógyszertári AJAKÍR, másnéven szőlőzsír. Nagyon jó még a körömvirág kenőcs is.


A mézről is halottam, hogy nagyon jót tesz a kirepedt ajaknak.


Iszik eleget a páros amúgy?

2010. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Valóban egyik probléma lehet a kevés folyadék bevitele. Igyekszem majd jobban figyelni rá! ÉS kipróbáltatom vele az ötleteket.
2010. febr. 12. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!