Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Soha többé nem akarok kengyel...

Soha többé nem akarok kengyel nélkül lovagolni! Részletek lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy kengyel nélkül lovagoltam pár kört,mert a tanítóm ezt a feladatot mondta,szörnyen pattogtam,szenvedtem,szinte nekivágódtam a nyeregnek,de kitartottam és már akkor éreztem,hogy fáj...próbáltam úgy helyezkedni,hogy ne sértse azt a területet,de nem sikerült.Ez tegnap volt,mára pedig a női intim területen 3 helyen kisebesedett,van,hogy szúr,csíp,fáj,viszket.A kisajkak tövében,illetve a csiklóm alatt,valamint a szeméremdombomon vannak ezek.Mit kezdjek vele?Ha nem szükséges inkább nem mennék el nőgyógyászhoz,többek között,mert a környékünkön nincs egy sem.Kissé félek.Adnátok valami tanácsot?Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat.

2015. febr. 18. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Fejezd már be a hisztik királykisasszony. Kèpzeld más is tanult lovagolni, más is kibìrta. Ezt horzsolásnak hìvják, bekened neogranormonnal ès várod mìg meggyógyul.

Èn fèrfi vagyok mègse rinyáltam soha. Vagy akkor meg hagyd a lovazást a fenèbe, mert az egy sport, ès minden sportban van szenvedès. Ennyi.

2015. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hááát, nekem a józan eszem csak annyit súg, hogy legközelebb azt mondom: NEM.

Vagy ilyenkor lelőnének?

2015. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bekened Neogranormonnal vagy Bepanthennel és kész.

Ha kisebesedett, egyértelműen nem jól csináltad, nem szorítottad eléggé a lovat, nem tartottad magad rendesen, nincs elég erő a combodban. Ha szőrén ül az ember, akkor sincs kengyel. Az első jól írja: minden sportban előfordulnak balesetek, de ha elesel kézilabda közben és meghúzod a csuklód, akkor abbahagyod? Vagy mi lesz, ha leesel a lóról? Mondjuk terepen? Nem szállsz rá vissza és gyalogolsz hazáig?

Nekem a tanügetés volt a mumusom, mert a fenekem dörzsölődött ki tőle sokáig. És miért? Mert rosszul csináltam, azért.

Ha lovagolni akarsz, akkor tessék azt csinálni, amit az oktató mond. Jó, ha két nap múlva mész, és addigra nem gyógyul be, akkor mondhatod, hogy most inkább ne, mert ez meg ez történt, de később úgyis meg kell tanulnod.

A különórákon, legyen az bármi (sport, zene, színjátszás), nem a tanuló mondja meg, mit akar és mit nem akar csinálni.

2015. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
semmi bajod nem lesz, azért dörzsölte ki a nyereg, mert rosszul ülsz a lovon. a 2 ülőcsontodon ülj, akkor nem dörzsöl ki, és könnyebben ki tudod majd ülni az ügetést. most pedig tényleg kend be neogranormonnal, az segíti a gyógyulást.
2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!