Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevált kenőcs száraz kézre?

Bevált kenőcs száraz kézre?

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani hatékony kenőcsöt, nagyon száraz kézre? Sajnos olyan munkát végzek(vizes), amitől iszonyú száraz. A reklámozott cuccok semmit nem érnek, max. annak, aki a hivatalban dolgozik.
2015. febr. 20. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Baba nagyon száraz bőrre való krém. Nekem ez a legeslegjobb, anyám is évek óta használja. A Dove meg a Nivea semmit nem ér.
2015. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg kézkrémet végigpróbáltam, de egyik sem hatott, míg 1 hónapja nem vettem egy dobozos níveát, már a második dobozzal hazsnálom el, napjában többször is bekenem a kezem és végre elmúltak a kézujjamon a berepedések, ami iszonyú fájdalmas volt.
2015. febr. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra a sötétékék lapos dobozos Níveára gondoltam.
2015. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A nívea nekem nem használt. A babát kipróbálom, bár nem nagyon hiszek abban sem. Valami gyógyszertári kenőcsre gondoltam inkább.
2015. febr. 20. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor esténként kend át a kezed langyos oliva olajjal, húzz rá kesztyűt míg beszívja, nagyon jó zsírozó, nekem eltüntette a könyömön a száraz bőrt.
2015. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt kenem a lányom kezére testápoló gyanánt. A vérvörös, kirepedezett kezét hamar helyre hozza.

Fillérekbe kerül, érdemes kipróbálni.

2015. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindent kipróbálok, majd megírom az eredményt. :)
2015. febr. 20. 16:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudok néhány olyan krémet ajánlani, ami a véresre repedező bőrömnek is segít:

[link] - ez sajnos csak télen kapható a DM-ben, mostanában veszik le a polcokról :(


[link] (Mülleres darab)


Illetve még a Balea pumpás, 300 ml-es, hígabb krémei is jók, amikor csak húzódik a bőröd.

2015. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 8/8


Köszi, ezek tényleg jónak tűnnek. Nagyon jó véleményeket olvastam róluk.

2015. febr. 21. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!