Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy orvoslátogató állásra...

Egy orvoslátogató állásra mennyien pályáznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Orvoslátogató akarok lenni,jelenleg képalkotó diagnosztikát tanulok,a diplomám szerint rtg,CT,MR leleteket értékelhetnék ki,sajnos ez Mo-n a gyakorlatban nem működik,megmarad csak a radiológusoknak engem meg betesznek az asszisztensek közé,90ezerrel kiszúrják a szememet.Szóval a kérdés az lenne,hogy elég sok állás hírdetésben láttam,h orvoslátogatót keresnek.Szerintetek menyire nehéz egy ilyen állást megszerezni,mennyien állnak érte sorba?Előnyben részesítenének velem szemben egy gyógyszerész v orvosi diplomával rendelkezőt?

Köszi előre is!


2010. febr. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te nem is lehetsz az, nem csak orvosok és gyógyszerészek lehetnek?
2010. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A legtöbb helyre egyetemet végzett, orvosi, vagy gyógyszerészi diplomával rendelkezőket keresnek, ráadásul gyakorlattal. Van olyan is, ahova elég az egészségügyi főiskolai végzettség is, de oda is kell a minimum 1 év orvoslátogatói tapasztalat, úgyhogy "friss húsként" nem egyszerű bekerülni. Egy orvosi, vagy gyógyszerész diplomával rendelkezőt természetesen előnyben részesítenek.
2010. febr. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de mehetek,már nincs kikötve,h csak orvos v gyógyszerész.Szerintem azért a tudásom elég nagy lesz,mivel elvileg egy orvos feladatát kellene,h ellássam,az más tészta h itthon ez nem működik a valóságban(de külföldön igen)-szóval ha csak a diplomámban szereplő "foglalkozásomat" nézik,azért remélem van rá esély.Ok,azt írtad h tapasztalat kell,de azt is el kell kezdeni vhol,nem?
2010. febr. 12. 16:29
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy kössz a válaszokat
2010. febr. 12. 16:30
 5/8 anonim válasza:

El kellene kezdeni valahol, igen, de szinte mindegyik álláshirdetésben kérnek minimum 1-3 év gyakorlatot. Márpedig ha mindenhova kérnek, akkor kezdőként nagy szerencse kell a bejutáshoz.


De sok sikert!

2010. febr. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,én is néztem :S Köszi,majd próbálkozom vhogy :D
2010. febr. 13. 18:10
 7/8 anonim válasza:

Szia. Szeretném megkérdezni hogy el tudtál-e helyezkedni orvoslátogatóként ezzel a diplomával?? Csak mert én is orvoslátogató szeretnék lenni és valószínű h ide vesznek fel. Légyszi írj

Köszi :)

2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szia

Én még nem végeztem,most fogok diplomázni,úgyhogy sajnos egyelőre nem tudok segíteni ebben. De majd ha alakul valami,akkor elmondom a tapasztalataimat. Bár én már inkább külföldben gondolkozom a szakmámban...jobban megéri. Viszont ha itthon tervezed a jövődet,erre a szakra eszedbe ne jusson menni :S az orvoslátogatóra meg ne építs.

2012. jún. 1. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!