Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? SOS

Mit tegyek? SOS

Figyelt kérdés
Marciusban hirtelen fogytam tornaval es atvaltottam egeszsegesebb eletmodra (igy 164 cm es 53-54 kg voltam). Emiatt kimaradt a menzeszem. Aztan helyrejott magatol de most 8. Napja kesik. A sulyom nem valtozott, csak nottem 3 centit es mivel jon a tavasz, elkezdtem megint mozogni. Mivel izmosabb karokat es hasat szeretnek. Meg felfrissit. Anya meg aggodik, hogy mi lesz ha emiatt nem lehet kesobb gyerekem etc. Meg hogy biztos keveset eszem. Pedig nem. Ma: reggelire fel zsemle, ebedre: egy tanyer(menzas vagyok) dios teszta, ittam tejeskavet (abba volt karamella es fagyi) es ettem egy almaspitet. Altalaban joghurot, muzlit, melegszendvicset, tobb fott etelt es sok gyumolcsot eszem, csak a mai nap volt ilyen. Csak azert irtam leh nem eszek keveset. 16/l

2015. febr. 21. 17:49
 1/2 cseszty01 válasza:
Nem szedtél mostanában valami gyógyszert vagy nem voltál beteg ? MErt az attól is lehet. Igyál citromot vagy citromos vizet az elméletileg segít abban hogy megjöjjön vagy esetleg egy kis pálinkát . Amúgy most nekem is késik de nekem azért mert beteg vagyok. De ha ezek után sem jön meg akkor szerintem menjetek el nőgyógyászhoz .
2015. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mostanaban semmi ilyesmi nem volt. Marciusban voltam nogyogyasznal, o felirt vmit, ami meghozta. De nem szeretnem ha gyogyszerek altal kene. A citromot voszont kiprobalom, koszonom!:)
2015. febr. 22. 13:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!