Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és 1...

13 éves lány vagyok és 1 hétig késett a mensim de nemtudom miért! Mi lehet a baj? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Már 12 éves korom óta van mensim és azotta szinte minden alkalommal késik 3 napot de az még ok! Most Hetfon kellett volna megjonnie de csak vasárnap jött meg és előtte kb.1hétig fehér gusztustalan nyálkás valami folyt belőlem (bár nem az 1. alkalommal de akkor is) ! Nemtudom hogy szóljak e valakinek, mert 2-3héttel ezelőtt kipróbáltam a hanytatast(persze csak egyszer és soha többé mert utána fájt a hátam de az már más story)!! Segitsetek lécci ! Köszi előre is <3

2015. febr. 22. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
mert rendszertelen még a korodban
2015. febr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

13 eves vagy. A szervezeted meg meg csak gyakorol! Lesz amikor akar 2-3 honapg is kimarad. Ezen aggodnod raersz 5-8 ev mulva, ha mar lesz rendszeres szexualis kapcsolatod. Addig meg ne foglalkozz azzal, hogy kesik.


Hanytatas, mas sztori, hm, nehogy ilyen baromsagokat csinalj! Te ugy vagy jo ahogy vagy! Nincs szukseged onkinzasra, azert hogy a ma divatos valfa-modellekre hasonlits! Te ugy vagy jo ahogy vagy! Ha megsem erzed jol magad akkor keress valami sportot, vagy tancot.

2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fehér nyálkás cucc a fehérfolyás, normális, ha zavar, és soknak érzed, ezért találták ki a tisztasági betétet. Egy hét késés nem késés, gyakorlatilag minden kis változás befolyásolhatja a megfázástól elkezdve egy-egy nehezebb dogán át a szerelemig minden.

Ne hánytasd magad, mert szétmarja a sav a fogaidat, és elromlanak. Ha bajod van a küllemeddel, járj el úszni, vagy röpizni, akármilyen sportot kipróbálhatsz, de ne vonj meg tápanyagot a testedtől, növésben vagy, tanulsz, kell az energia, vitamin. Könnyebb ritkábban enni édességet és játszani egy jót, mint hányni.

Egyébként olvass bulimiás, anorexiás lányokról, vannak akiknek megszűnt a menstruációjuk, hiába gyógyultak ki a lelki betegségükből, és nem lehet így gyermekük. Nem jó ilyen dolgokkal játszani!

2015. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!