Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet magánúton...

Budapesten hol lehet magánúton, de azért elérhető áron koponya MR-t csináltatni?

Figyelt kérdés
Nem flancolni szeretnénk, de nálunk május végéig minden időpont foglalt, és nem is adnak ki egyelőre újabbakat.
2015. febr. 24. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hová valósi vagy, viszont én pénteken voltam Győrben MR-en, igaz én a vállam miatt. Bár nekem volt időpontom, utánam egy hölgy március 4-re kapott időpontot, érdemes lenne ott próbálkoznod. Ha pedig nem, akkor ennek a győri cégnek a pesti irodái közül az egyiket javasolnám:


Diagnoscan Magyarország, Budapest - Bank Center 1054 Szabadság tér 7.


Itt a weboldala is: [link]


Ahogy nézem egy általános MR 33.000 Ft.-, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, nekem OEP-re ment és 16.000 volt a papírra írva, de gondolom állambácsinak olcsóbb.

2015. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nekünk Győr a világvége:-) Kecskeméten lakunk.

Most viszont találtam Pesten 22 000-ért.

2015. febr. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!