Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen kapok levegőt!...

Nagyon nehezen kapok levegőt! Mitől lehet, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap óta áll fent a problémám. Este éreztem, hogy nagyon nehezen kapok levegőt. Nehéz elmagyarázni, de lényegében azt érzem, hogy veszek levegőt, de mégse kapok, legalább is nagyon keveset. Ásítani sem tudok, néha sikerül, de legtöbbször csak az ingert érzem. Fáj az állkapcsom már a próbálkozástól. Mit tegyek? Nagyon idegesítő. A neten utánaolvastam és pár ember megkérdeztem, azt mondták gyógyszerallergia lehet (mivel 3 fajta gyógyszert szedek, vírus szerűm volt), vagy pedig idegi alapon (eléggé pánikolok, ijesztő nekem az érzés, és nem tudok lenyugodni). Mit tegyek? Életembe előfordult már, de hamar elmúlt, szóval nem hinném, hogy súlyos háttere lenne, de valamit kezdenem kéne, mert kiborulok. Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. febr. 27. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy lég szomjad van?

Én is pont ilyesmit érzek.

De inkább úgy fogalmaznám meg mintha bűntudatom lenne és a mellkasomban szorító érzést érzek és állandóan sóhajtoznom kell akkor enyhül egy picit, vagy mikor lassan mély levegőt veszek.

És borzasztó unatkozok.

Nincs kedvem semmihez.

És még influenzás sem vagyok.

2015. febr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a pánmiktól van, próbálj megnyugodni, de ha nem múlik, vgy rosszabbodik, akkor menj el az ügyeletre.
2015. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De, lehet! Igazság szerint a gyógyszerem papírján szerepel a légszomj, mellékhatások között. Bizonyára ettől van. Nem rosszabb, még nem is múlt el, de talán elfog. Köszönöm a válaszokat, továbbiakat is várom!
2015. febr. 27. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!