Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Problémás bőr, manna szappan...

Problémás bőr, manna szappan hosszútávú tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pattanásos, mitesszeres, zsíros és egyszerre száraz bőrrel rendelkező 14 éves lány vagyok. Rengeteg terméket próbáltam már ki, sikertelenül. Eljutottam nemrég a manna szappan oldalára és vegyes értékeléseket olvastam róla. Sokan írták, hogy 1-2 hétig tökéletesen hatott majd rosszabb lett, de senki nem írta, hogy az újonnan jelentkező problémák után mi történt!? Kérem, aki hosszabb ideig használta írjon tapasztalatokat, mert szeretném ha javulna a helyzetem. Előre is köszönöm szépen :)

2015. febr. 28. 20:29
 1/2 anonim válasza:
17 évey lány vagyok :) kb 5 hónapig használtam a manna szappant és pattanás mentesítette a bőröm. Előtte már rengeteg krémet,lemosót használtam ami nem segített. Szóval nekem is zsiros pattanásos volt a bőröm és most nincs pattanásom se és kevésbé zsirosodik. :)
2015. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már tini, vegyes az arcbőröm néhány aknéval, de semmit sem segített a Manna, viszont mindegyik terméke nagyon szárította a bőrömet.
2015. febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!