Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ortopédián myelogelozist...

Az ortopédián myelogelozist állapítottak meg és lazító gerincgyakorlatokat javasolt az orvos. Hogy kell azt pontosan végezni?

Figyelt kérdés
Van a gerincem mellett egy megkeményedett izomcsomó, azt kellene lazítanom.
2010. febr. 13. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
És azt nem mondta az orvos, hogy a gyógymasszőröknek egyebek közt az a dolguk, hogy izomcsomókat oldjanak? Én gyógymasszőr vagyok, tornagyakorlatokat ajánlani nem tudok, de izomcsomókat lazítani igen. Keress meg e-mailben. Az is lehet, hogy meg tudom mutatni valamelyik családtagodnak, mit kell vele csinálni.
2010. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de, ezen kívül ajánlott még több dolgot, pl. ezt is, meg mást is, ez csak az egyik volt, és azért lenne fontos, mivel nemigen tudok eljárni masszázsra, van egy 1 éves kislányom, és nem tudom senkire rábízni. amúgy mi sopronban lakunk.
2010. febr. 13. 21:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Az tőlem kicsit messze van. Házhoz is hívhatsz egyet. Szerintem hatékonyebb, mint a torna, mert célirányosan azt a pontot dolgozza meg.
2010. febr. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!