Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek hasonló...

Volt már valakinek hasonló kiütéses betegsége?

Figyelt kérdés
Voltam laborban, hasi ultrahangon, röntgenen, székletmintát is vizsgáltak már (mindenre negatív lett). Látszólag teljesen egészséges lennék, ha nem lennének a kiütéseim és a néha fel-feldagadó testrészeim. Bőrgyógyászaton felírták nekem a lertazint, azóta nem hólyagosak a kiütések, csak vörös pontos, vagy összefüggő területek vagy esetleg patkó alakúak. Általában ébredés után, valamint késő este, lefekvés előtt jelennek meg. Tehát nem táplálkozás után. A szemhéjam, a felső-alsó ajkam, ujjaim, tenyerem, talpam szoktak bedagadni felváltva. Nem szedek semmilyen gyógyszert rendszeresen, kivéve a lertazint, nem váltottam mosószert, öblítőt, ezeket az általános kérdéseket már lezongoráztuk a bőrgyógyászaton. Fél éve húzódik ez a helyzet, már teljesen megvisel idegileg is. Mivel már fordultam orvoshoz, eredménytelenül (persze továbbra is járok) gondoltam felteszem itt is a kérdést, hátha találkozott már valaki hasonlóval.

2015. márc. 2. 10:21
 1/2 anonim válasza:

Nekem van egy tippem, amit apró szöszmöszök okoznak. Az orvosok vitatják, hogy létezik e ez az új betegség, Morgellon's kórnak hívják és erre adott immunreakció, allergiás válasz lehet a dagadás.

Semmit sem veszítesz, ha jól átporszívózod az ágyat, a padlót és a falat is, ahol alszol és lemosod magad hiperolos vízzel, szaunába jársz, forró fürdőben áztatod magad.

Szedjél C vitamint, meg ne hagyd el magad, hanem sportolj, kondizz, kocogj, mert bármilyen bajod van, mindent jobban elviselsz, ha keményíted magad...

2015. márc. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, az a helyzet, hogy az ágy és minden porszívózásán túl vagyok, volt amikor atkákra, vagy rühösségre gyanakodtak. Nem vált be. Elhagyni nem hagyom magam, járok futni, C vitamint is szedek, használtam mosakodókenőcsöt is, úgyhogy még küzdök :)
2015. márc. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!