Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszélyesek a zsírcsomók?

Veszélyesek a zsírcsomók?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél éve kialakult egy csomó a jobb lábamban, a térdem felett. Kezdetben nem zavart, de az utolsó két hónapban megnőtt és kezd zavarni. Nem voltam még orvosnál, mert szerintem csak egy zsírcsomóról van szó és úgy tudom, hogy az nem túlságosan veszélyes. Viszont aggódom egy kicsit és megköszönném a tanácsokat.

2015. márc. 3. 18:34
 1/2 Tóti Katalin válasza:
Lipomának, jóindulatú zsírdaganatnak nevezik a kötőszövet kitüremkedését. Magnéziumhiányos szervezetben fordul elő a leggyakrabban. Szedj kb. 4-5 hónapig magnézium CITRÁTOT (MagneB6), vacsora előtt éhgyomorra kell bevenni. Ám ha orvosnál jársz, mutasd meg neki, sohase tudni.
2015. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nekem is ilyesmi problémám van elöször a hátamban pontosabban a lapocka alatti izomban volt jelen ... és a lapockámrol ma már a karomban a fájdalom át alakult zsibadássá kérlek segitsetek :(
2015. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!