Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy betegedhetnék meg?

Hogy betegedhetnék meg?

Figyelt kérdés
Holnap lesz a szülinapom és 2 dolgozatot is írunk.:( Szüleim nem engednék meg, hogy lógjek, de hogyan produkálhotok betegséget?
2010. febr. 14. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Te hülye vagy!

Most még iskolába jársz,már nem akarsz dolgozatot írni és ráfogod a szülinapodra...

Mi lesz ha már dolgozol? Majd a szülinapjaidon nem mész be dolgozni?

2010. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem ez nem a kérdésre volt a válasz.
2010. febr. 14. 12:36
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Inkább írd meg 2 dogát utána hadd békén a dogát és utána szülinapoddal foglalkozol. Szerintem hülyeséget írtál, h hogy kell betegíteni. Ne hülyíts!
2010. febr. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem meg túl gyerekes a kérdésed.

(első voltam)

2010. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
12:43 vagyok! Ja az!
2010. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Igyál tejre vizet, akkor hasmenésed lesz. Vagy csak hazudd azt, hogy gyomorrontásod van... :D
2010. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szimplán bemész reggel a suliba és min 2 dogát megírsz és a szünetbe lemész a tanárodhoz és aztmondod hogy rosszul vagy.A tanár haza enged.Otthon meg aztmondod hogy hányingered volt és hazaküldtek.Én ezt tenném.
2010. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oh bocsi előző vagyok a kettő helyett egy dogát akartam írni
2010. febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Mondd azt, hogy megy a hasad, akár még dokihoz is elmehetsz, úgysem fog tudni utána járni. vannak egy napos hasmenések.


Ha biztosra akarsz menni egyél olyan dolgokat, amikről tudod, hogy nálad szaporát okoznak. (pl. sok sült hagyma jó olajosan kenyér nélkül sok sok kávéval, vagy savanyú uborka tejjel, vagy mittomén, amire a te pocid érzékenyebb).


Állítólag a krétapor elfogyasztása tuti rosszullétet okoz, és a sós kávétól is garantáltan kapsz egy kis lázas-hányós nyavalyát, de én még nem próbáltam, én nem sunyin lógtam anno, hanem pofátlanul.


Jah, és így utólag visszagondolva valóban gyerekes dolog, a dolgozattal előbb utóbb mindenképpen szembe kell nézni, a szülinap pedig akkor is szülinap, ha nem az osztályban ünnepled meg....


A munkahelyen pedig majd nem tehetsz meg ilyeneket, szóval jobb ha hozzászoksz: a "nemszeretem" dolgok elől úgysem tudsz elbújni.

2010. febr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyalogatsd a buszon a kapaszkodókat.
2010. febr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!