Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet az hogy olyan...

Mitol lehet az hogy olyan erzesem van, hogy nem tudom hol vagyok?

Figyelt kérdés

nagyon nehez lenne megfogalmaznom ezt az erzest, de kicsit zsibbadok is utana es le is kell ulnom de kb 30mp all fent ezz az erzes vagy max 1 perc, de mintha magamon kivul lennek olyankor. de tudom, hogy hogyan hivnak kik vesznek korul, csak olyan idegen minden korulottem, van ogy honapokig nem jelentkezik ez nalam, de van olyan hogy havi 1x. de mar ez evek ota elo jon. 21/L.

elore is koszonom a valaszokat :)



2015. márc. 6. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Derealizációnak hívják.Kellemetlen.Többnyire pánikbetegekre jellemző.Véleményem szerint lehet,hogy nagyon elkalandozol a valóságból, elábrándozol és ez okoz "zavarodottságot", nem?Én pl mikor fáradt vagyok, ráadásul elmerengek valamin, akkor van néha ilyen.
2015. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen. szokott lenni hogy jol elkalandozik az elmem, es igen ilyen zavarterzek a fejemben.
2015. márc. 6. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!