Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrmosás vélemények?

Orrmosás vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Visszatérő gyulladásaim vannak. Mikor mi: arc-, homlok-, mandula- vagy torokgyulladás. Orvosok nem igazán foglalkoznak velem, bevallom az őszintét és kezd elegem lenni az egész egészségügyből meg az antibiotikumoktól, és tehetetlennek érzem magam. Ha már a fele bajomat tudnám ezzel a módszerrel kezelni, a világ legboldogabb embere lennék.


Ki végez ilyet, hogy orrmosás? Mi a véleménye és mivel végzi? Nemrégiben találtam erre rá kínomban, de én a NeilMed termékét láttam meg először, de olyanoktól szeretnék tapasztalatokat hallani, akik végzik akármilyen termékkel.


Köszönöm szépen!!!


2015. márc. 7. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Orrcsepp, inhalálás-gőzölés, gargarizálás. Orröblítés legfeljebb sós vízzel.
2015. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 7. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezeket sós vízzel szoktam kikúrálni, sós vizes gargalizálás, vagy orromba orrdugulásnál sós vizet cseppentek, semmi antibiotikum.
2015. márc. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mindenféle sós kúrát kifogok próbálni, mert 1 hónapon belül volt torok- és mandulagyulladásom, bronchitis most megint ilyen torokgyulladásszerűség kínoz. 1 hete lázas vagyok, sárga köpet, barnás kocsonyás orrváladék mikor melyik orrlyukból. Most már a füleim is kezdenek fájni. És nem akarok se orvoshoz, se gyógyszert kapni megint. Mindent kipróbálok azonnal és alkalmazni fogom!!! A torkom fehér lepedékes, de anyukám szerint a manduláim nem nagyok most és nem lát rajtuk fehér váladékot stb...
2015. márc. 8. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!