Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tüdőszűrő? Igaz az, hogy ha...

Tüdőszűrő? Igaz az, hogy ha valaki egy évben kétszer megy tüdőszűrőre, akkor fizetni kell érte, az 1700 Ft-on felül?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban voltam tüdőszűrőn munka miatt, most jönnek lakhelyemre a szokásos évi vizsgálatra, viszont még nem telt el az egy év nekem, s azt "mondták" akkor pluszban fizetni kell érte, ha elmegyek.

Bővebb infókat megköszönnék.

Igaz-e, vagy csak hülyeség.



2015. márc. 9. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


nem, és több info sem az írásodban.


1. egy évben csak 1x mehetsz. Különleges oka kell, hogy legyen, hogy szűrjenek 2x. Pl súlyos tüdőbetegség. Anélkül KIZÁRT, és TILOS.


2. az elsőért is fizetni kell, legalábbis annak, aki elmúlt 30.

2015. márc. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha voltál már egy éven belül szűrve, akkor az az eredmény egy évig érvényes. Csak kérned kell róla egy pecsétes papírt. Az ingyenes, és ki kell adniuk.

(én a múltkor harcot vívtam érte, mert nem akarták kiadni (?) De végül én győztem, és kiadták. Nagyon megterheltem őket biztos azzal az egy papírral...)

2015. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Tehát akkor egy évben csak 1x lehet. Igazából csak azért érdekel, mert igaz még érvényes a papírom, viszont ha most megcsinálnák, akkor nem kellene pluszban utazgatnom, itt lenne helyben.
2015. márc. 9. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!