Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ráz ki folyton a hideg?

Miért ráz ki folyton a hideg?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi bajom lehet,már egy jó ideje ha a körmönhöz ér valami is (pl benyulok a zsebembe s eléri a nadrdág a körmöm) ráz ki a hideg,olyan érzés körülbelül mint mikor kimosnak egy kötött pulcsit vagy valami ruhát és még egyhén vizes s ugy csitorog s kiráz a hideg,na ugy érzem magam ahogy bármi is hozzáér és baromi rossz érzés...Egyfelöl meg dezhidratáltnak érzem magam erősen, s száraznak érzem a körmeimet is! A láb körmömön meg fehér foltocskák jelennek meg időközönként!

Probáltam krémmel hidratálni és többet is inni egy ideje,de nm igazán tapasztalok változtást!Bármilyen selytésetekre kiváncsi lennék!És tudom,hogy fura dolog ez,de probáljatok komoly válaszokat is irni kérlek!

Köszönöm előre is a válaszokat!



#köröm #láb #folt #fehér #kéz #kiszáradás #hideg ráz ki #dezhidratáltság
2015. márc. 9. 14:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!