Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap a bőrgyógyász (kozmetol...

Tegnap a bőrgyógyász (kozmetológus) kitisztította az arcomat, melyet befejezésképpen Betadinnal kent be. Ma viszont nem tudom lemosni az arcomról a betadint, pedig el kellene mennem itthonról. Mivel tudom eltávolítani?

Figyelt kérdés

2015. márc. 18. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Miert nem hivod fel ot?

Amugy mondta, hogy majd nem tudod lemosni, vagy viccnek szanta?

Fogalmam sincs, hogy mivel mosd le, sajnalom.

2015. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy nem jön le. Még nincsnek a rendelőben, nem veszik fel a telefont :( Próbáltam 70%-os alkohollal, tiszta benzinnel is már, de meg se mozdul. :'(
2015. márc. 18. 11:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, a betadin sima vízzel is könnyen lejön.
2015. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sikerült elérni a bőrgyógyászt. Nem betadin, hanem vérzéscsillapító, aminek nincs oldószere. Használja sötétebb alapozót, ez volt a válasz. Jahhh, afrikai sötétbőrűeknek készített alapozóval???? Jó lett volna, ha előre szólnak.
2015. márc. 18. 12:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Na, ennek sem szabadna dolgozni. Hogy a fenebe, hogy nem mondta, hogy par napig ki sem tudsz menni az ajton? Szukseg volt erre a verzescsillapitora?

En irnek egy szep kis velemenyt ahogy az uzletet vezetik, es nyilvanossagra tennem.

2015. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csodálkoztam előszőr mikor olvastam, hiszen a Betadine sima vízzel azonnal lejön.

No ehhez a bőrgyógyászhoz sem mennék többet a helyedben.

Azért szappanos vízzel is próbálkozz, hátha halványítja és egy kis citromos átmosással, majd hideg vízzel.

2015. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Szappanos víz, arclemosó (olajos is), gyógyszertári alkohol, tiszta benzin és sóoldat kipipálva. Sajnos semmit nem halványodott :'(

Hozzátenném, hogy nem egy sztk-s bőrgyógyászról van szó, hanem egy méregdrága magándokiról, aki Dr meg PHD meg mittudomén még mi....

2015. márc. 18. 13:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Dr meg PHD, stb. is meg lehet venni. Sokszor egy SZTK-s doki tobbet tanul, jobban erdekli amit csinal mint egy draga magan doki, akinek a multjat meg fel sem tudod kutatni.

Amugy egy ilyet el kellene tiltani. Milyen, hogy nem mondja meg mit rak az arcodra, aminek par napig hatasa van? Sima jegeles eleg lett volna, ha tenyleg kellett valami.

2015. márc. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!