Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg káros az egészségre?

Tényleg káros az egészségre?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy alumínium csajkát(eredeti) a kirándulásokhoz, de azt hallottam, hogy kioldódik belőle valami(nem tudom mi) ami sok katonát is megbetegített. Ez igaz lehet. Tudtommal az alumínium nem veszélyes.

2015. márc. 19. 17:27
 1/1 anonim válasza:

Én is gondolkodtam ezen a kérdésen és arra a válaszra jutottam mint személyes tapasztalat:

Amióta kanálgépet és csajkát használok és ezt rendszeresen eltakarítom nincsenek afták a számban ami régen minden napos volt. Tehát egészségesebb a porcelánnál vagy műanyagnál. Aluminium csajka kulacsból iszok állandóan közel november óta és semmi bajom. Régen anyukám aluminium étkészletet használt mert olyan volt mint az ezüst higéniailag. A vas vagy egyéb nehézfém mérgező saját tapasztalatom szerint. A tejet aluminium tejforralóban forralták tárolták aluminium éthordót használnak mai napig az öregek és az aluminium étkezés céljára ötvözött anyagok nem mérgezőek. Ha változik szólok. :)

Ha nem mosod ki rendesen akkor sztreptokokkusz vírus tenyészik el benne és az okozz mérgezést kivétel nélkül. A galád gépes a forralt víz tetején megélni ezért ajánlott hipóval takarítani a csajkát. Nekem bejött beáztathatod ha makacs a szennyeződés.

Ha kérdésed van PM.

2015. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!