Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes orvosnak megmutatni,...

Érdemes orvosnak megmutatni, illetve ha igen házi orvost vagy sebészetet keressem meg?

Figyelt kérdés

Tegnap este mosogatás közben elvágtam a gyűrűs ujjam hajlatát késsel. Több órába telt, míg szorító gézes kötéssel elmulasztottam a vérzést.

Magát az ujjamat be tudom hajlítani,de az első ujj percnél nem tudom és nagyon fáj és érzékeny.

Gondolom ez tök természetes dolog, de javasolták, hogy érdemes orvosnak megmutatni.

Nem olyan borzasztó mély a vágás, de ijesztgettek azzal,hogy esetleg inat is érhetett a vágás...

Vélemények?


2015. márc. 21. 12:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha be tudod hajlítani akkor nincs ín sérülés. Egyébként sebellátás 6 órán belül ér valamit.

Betadinos kötést rá és máskor okosabb leszel.

2015. márc. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Házi orvos nem sokat tud tenni, mindenképpen sebész, de szerintem elég ha bekötözöd, össze fog forrni.
2015. márc. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!