Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha nagyon fáj a...

Mit tehetek, ha nagyon fáj a forgó csontom?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt,reggel már éreztem,de semmiségnek tűnt. Délutánra viszont már nagyon fájdalmassá vált az ülés,vezetés. Másnapra,reggelre kicsivel jobb lett,mert Cataflán-t vettem be és lóbalzsammal kentem. Háziorvos nem adott rá semmit, a röntgen meszesedést mutat,de ez ilyen hirtelen jön elő? Estére elviselhetetlen lett,mozgás nélkül is rettentően fájt. Nem találok jó pozíciót fekvésnél sem. Az ülés a legrosszabb. Hőemelkedésem van.

Előre is köszönöm a válaszokat!



#fájdalom #hőemelkedés #meszesedés #forgó csont #mozgás képtelenség
2015. márc. 21. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a röntgen csak meszesedét mutatott ki, akkor nincs más megoldás, mint kenegesd a lóbalzsammal, pár nap múlva el fog múlni, de nem ártana gyógytornára menni, hogy erősödjenek a hátizmaid.
2015. márc. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Annyi kérdésem még lehet,hogy mitől alakulhatott ki ez a fájdalom? Mi válthatta ki?
2015. márc. 22. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!