Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatással van a szex az...

Milyen hatással van a szex az életvezetésre, az egészségre? Illyetve a hiánya, hogy pontosabb legyek!

Figyelt kérdés

A rendszeres szexuális élet hiány milyen módon hat ki az ember viselkedésére,az élethez való hozzáállására,milyen hatással van az egészségére?

Nemcsak egy állandó hanem alkalmi partner való intimitás hiánya is.

Maga a szexualitás hiánya miféle hatásal van az életre?

Ha az én szemszögemből nézzük .-25f


2010. febr. 17. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy bármiféle hátrányt okozna az, ha nem sexelsz.

Én jelenleg lassan 2 éve nem feküdtem le lánnyal már, készülök megdönteni a rekordomat, és tessék,még mindig életben vagyok.

2010. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Több helyen olvastam,hogy a sex bizony fontos.

Már ha van rá késztetés.

Sportot űzöl abból,hogy mennyi ideig nem érintkezel nővel??

Lehet,hogy asexuális vagy??

2010. febr. 17. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől is függ. Figyelj oda magadra: ha frusztrált vagy, ingerlékeny stb, akkor pl kezdheted boncolgatni, hogy ez nálad ettől lehet-e.
2010. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, én éppen 17 éve nem szexelek, najó most vagyok 17.


Viccet félre téve, hallottam már olyanról, hogy nem mindenkinél, de lehetnek kisebb hátrányai, pl.: koncentrációs zavar, ingerültség stb... Szóval enyhe pszchihés problémák.

2010. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok :) nem űzök sportot abból, hogy nem érintkezek csajokkal, egyszerűen nem vagyok bejövős egynek sem. Ronda vagyok, így nem buknak rám a nők, nyugtom van tőlük hál'Istennek, és tolhatom a gépet óraszám.


Néha valóban nem esik jól,de mit tudok csinálni? Ez van...

2010. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az életvezetésre milyen hatásal van?
2010. febr. 17. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!