Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmenjek orvoshoz, vagy ne...

Elmenjek orvoshoz, vagy ne menjek?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy mai testnevelés órán bukfenc volt.. és úgy sikeredett hogy nagyon megreccsent a nyakam, úgy hogy még a tanár is hallotta a tornaterem másik feléből.. eleinte nem fájt, de most eléggé rákezdte a fájást.. fel, és balra nemtudom nagyon fordítani a fejem mert úgy még jobban fáj. Holnap meg fejen állás lesz meg ilyenek.. Elmenjek orvoshoz? Kérjek felmentést holnapra legalább testnevelésből?

Amúgy remélem jó témához írtam a kérdést.. máshová nemnagyon tudnám ezt besorolni, köszi a válaszokat!

15/L


2010. febr. 17. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ne menj dokihoz szerintem,de holnap semmiképp ne erőltesd a nyakadat,ezt a tanár is meg fogja érteni szerintem a mai események után. de ha nagyon erősödik a fájdalom,természetesen irány a baleseti,akár éjjel is. jó esetben holnaputánra kihevered.
2010. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak meghúzodhatott rajt valami, egyelőre a doki felesleges. Ha a tanár, mint írtad, hallotta a reccsenést eleve tudhatja, h vmi nem volt oké, mond meg neki hnap nyugodtan, hogy fáj, nem szeretnéd erőltetni, biztos megengedi, hogy kihagyd a fejenállást.
2010. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el szerintem a sebészetre, nem kell beutaló, ott tudnak röntgenezni.

Egy ismerősöm egyszer nyaksérüléssel csinált mindenfélét, mert nem érezte annyira súlyosnak, nem is fájt. Másnap kezdett nagyon fájni neki, akkor ment orovsohoz. Azt mondta az orvos, hogy feküdjön le a rendelőben, és a kisujját se mozdítsa, míg oda nem ér a mentő, mert belehalhat. Vitték is a kóráhzba. Tiszta mázlija volt, hogy nem történt semmi baj ezzel a súlyos sérüléssel! Szóval ezzel azt akartam mondani, hogy lehet veszélyes akkor is, ha most nem fáj. Ha mégsem mész orvoshoz, semmiképpen ne állj fejen holnap.

2010. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap reggel meglátom mit fogok csinálni :)
2010. febr. 17. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!