Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valaki mellrákos ha...

Lehet valaki mellrákos ha kapott egy CSBCS-t, és nem a bimbóra ment hanem alá, de jó erősen?

Figyelt kérdés
Picit piros volt, és fájt ha megnyomtam, de mostmár nagyon enyhén fáj, dél körül volt a dolog.
2010. febr. 17. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Uramisten, már mindenben rákot keresnek itt az emberek.

Persze, hogy lehet, ha már eddig is az volt, és nem vette észre. De annak a CSBCS-hez semmi, de semmi köze. Attól biztosan nem kapsz. Ha fáj, akkor az természetes, tökön kellett volna rúgni, aki ilyet csinál.

2010. febr. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nag yütéstól igen lehet, de nem kell rögtön a legrosszabra gondolni. egyébként bocs,de mi az a CSBCS?
2010. febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se tudtam, de beírtam a Google-ba, és rögtön az első helyen ott volt a válasz.
2010. febr. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csöcs Bimbó Csavarás. : D

Köszi a válaszokat. : )

2010. febr. 17. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:

nem,ettől nem lesz daganatod.

amikor fiatalok írnak ide,én is mindig guglizok először,a fene se érti ezeket a modern dolgokat:-)

2010. febr. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Manapság elég elterjedt kérdés a fiatalok körében hogy "Kérsz egy CSBCS-t?": D

Amúgy köszi a választ!: )

2010. febr. 17. 17:32
 7/8 anonim válasza:
Mekkora f**z vagy :D Miért lennel tőle mellrákos..Én is kaptam csomót 2 éven belül és semmi bajom
2010. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én még sosem kaptam CS B CS - t de biztos nem lehetöle bajod ez marhasás !!!!!
2012. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!