Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik vényköteles gyógyszerr...

Létezik vényköteles gyógyszerrel elért eufória?

Figyelt kérdés

Mégis, mennyit kell inni gyógyszerre- vérnyomáscsökkentőre vagy nyugtatóra, hogy eufória legyen vége, pár sztorit hallottam, de igaz ez, vagy ha annyit innál talán el is jönne az eufória de gondolom utána fulladás vagy halál lenne, igaz

ez milyen mértékben roncsolja az idegrendszert, az érzékszerveket?



2015. márc. 31. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Létezik. Ezek főleg az opiát, ás opioid típúsú fájdalomcsillapítók. Nagy többségük kifejezetten eufóriát okoznak Pl.: [link] ezt nézd meg. Ez kb. olyan, mint a heroin. De Magyarországon elég szigorúan veszik az orvosok az opiátok, opioidok felírását. Hasonló, de gyengép opioid gyógyszer a Tramadol. Ez hazánkban is gyakori, én pl. már piacon is vettem.:D A vérnyomáscsökkentőt meg felejtsd el, annak semmi köze nincs az eufóriához, nem tudatmódosító anyag. A gyógyszerre való piálást is felejtd el, ezeken a gyógyszereken amiket mondtam nem sokat dob, és veszélyes is kombinálni. A nyugtató is okozhat eufóriát, pl én a xanaxtól/frontintól, rivótól paradox módon mindig felpörgök és szeretek mindenkit. :D Remélem segítettem. Írj még ha valami kérdésed van még!
2018. márc. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!