Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez bárányhimlő? (képpel) 16/l

Ez bárányhimlő? (képpel) 16/l

Figyelt kérdés

[link]

Bárányhimlő lenne?Elvileg csak egyszer lehet elkapni,de én elkaptam 1-2 hónaposan,és 6 évesen is(orvosi papírom van róla).Igaz,hogy mindössze 4 pöttyöm volt,most viszon ilyen pöttyök vannak a hátamon,a lábamon ,a hasamon,a vállamon és a fejbőrömön is(bár,a hátam kivételével mindenhol csak 3-4 pötty).



2015. ápr. 1. 09:32
 1/1 anonim ***** válasza:
A bárányhimló vírusa második vagy többedik fertőzésnél az övsömör tüneteit mutatja. Bár lehetek kiütések is, de nem mindig jelentkeznek. Viszont jellemző a sávos formában, egyik oldalon jelentkező idegfájdalom (pl. a bordaközti izmoknál), hasi oldalról oldalt húzódva a gerincig. Izomlázhoz hasonló fájás miatt pl. nehezített köhögés.
2015. ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!