Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Seborea nevű fejbőrbetegségre otthoni bevált tipp? Nagyon viszket, hatalmas korpák lesznek a fejbőrön főleg ha víz éri. Tapasztalat valaki?

2015. ápr. 3. 06:11  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van valakinek bevált/használható ötlete/módszere/tornagyakorlata/eszköze arra hogyan tudnám egyenesen tartani magam (a hátam)?
Bevált kenőcs száraz kézre?
Tudtok nekem mondani bevált izzadásgátlókat? A gond az, hogy izzadós típus vagyok, olvasgattam már mindent, az Idrost is használtam de semmi.
Mitől lehet ez a hatalmas karika a szememen?
Isotretinoin-Teva segíteni fog a hatalmas, gyulladt pattanásaimon kívül a barna nagy foltjaim eltüntetésében is, amik pattanások után maradtak? Tapasztalatok?
Tudtok ajánlani bevált jógakönyveket dvd-ket?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!