Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Honnan tudhatnám meg?

Honnan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés

Kicsit fura...de elmondom.

Pár napja látok valamit a szemem sarkából, de mire odafordulok nincs ott semmi. Ma mentem ki az ajtón és valami fekete ruhás "valakit" láttam, csak tesóm meg én voltunk itthon. De valakit vagy valamit mindig látok akárhol vagyok. Azt hiszem érzékelem a szellemeket. Pár hónapja csak úgy elkezdtek érdekelni. Nem mertem/merem elmondani senkinek mert úgyis csak kinevetnének. Ezt most halál komolyan írtam! Hogyan tudhatnám meg, hogy tényleg érzékelem-e őket? Szülőket, barátokat kihagynám belőle. Kérlek titeket, hogy válaszoljatok. :)

L/13


2010. febr. 18. 18:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, és még csak annyit, hogy hallottam, hogy a szellemek okozhatnak fejfájást és vitákat a családdal. Néhány napja néha fáj a fejem, de elmúlik.
2010. febr. 18. 18:32
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ilyeneket látni, de mindig megnyugtatom magam, hogy csak a képzeletem játéka. Remélem így is van... Nézz körül szellemekkel meg szellemidézéssel kapcsolatos oldalakon. Bocsi jobbat nem tudok! L/13
2010. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!