Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérnyomás?

Magas vérnyomás?

Figyelt kérdés
apukam tegnap rosszul lett munka kozben zugott a fule es eleg magas volt a vernyomasa. rohant at rogton a patikaba es kiadtak neki a gyogyszert mert megmertek es eleg magasnak talaltak. ma megint megmerte a vernyomasat 200/121 aztan utana megegyszer rogton akkor mar "csak" 178/valamennyi volt. mivel holnap unnepnap van csak kedden tud menni. kerlek segitsetek mit kene tennunk nagyon feltem. (sajnalom a vesszohibakat most szerintem nem ez a legfontosabb)

2015. ápr. 5. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

Hát igen,a magas vérnyomás elég sürgős.

De szerintem ezt caps lock nélkül is megértettük volna.

2015. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
ügyelet most is van
2015. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
igen, szerintem is ügyelet
2015. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hívjátok az ügyeletet azonnal, ez nem játék. Lehet, hogy kórházba kell mennie, és bent tartják holnapig, de inkább ez, mint hogy komolyabb probléma legyen. Egyébként szedett eddig is vérnyomáscsökkentőt?
2015. ápr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
annyira sajnalom nem akartalak a caps lockkal megserteni. azert remelem ennek ellenere el tudsz ma aludni. megegyszer elnezest
2015. ápr. 5. 23:20
 6/12 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom a gyors valaszokat :) es azt hiszem valamilyen fagyongy teat iszik
2015. ápr. 5. 23:22
 7/12 A kérdező kommentje:
de most tortent vele ilyen eloszor
2015. ápr. 5. 23:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor pláne hívjátok ki az ügyeletet, el kell mondani pontosan, mi történt.


Jobbulást édesapádnak, remélem, minden rendben lesz.

2015. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
koszonom!! :)
2015. ápr. 5. 23:58
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Én rögtön ajánlom gyógyterápiás céllal a glutén-tejmentes paleo étrend elkezdését.


Ideiglenesen lehet gyógyszert használni vagy a tipikusan bevált gyógynövényeket, amiknek ugyan úgy utána kell nézni mint a vérnyomáscsökkentő szereknek. Gyógyszerekkel vigyázzatok, mert függőséget okoznak, egy idő után nem lehet letenni őket, és együtt kell élni velük, a mellékhatásaikkal együtt.

2015. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!