Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sürgős! Ez lehet egyszerű...

Sürgős! Ez lehet egyszerű haspuffadás, vagy valami komolyabb?

Figyelt kérdés

2-3napja kezdtem érezni, hogy nyomás hatására a hasam jobb oldala (vakbél környéke) néhány percig fáj, de utána elmúlt. A szélgörcsök azért jöttek közben. Ma reggelre megjött női bajom is, fájt a hasam, gondoltam biztos attól. Részben igazam volt, ez el is múlt. Aludtam itthon egy órácskát, mikor felkeltem, megint ugyanott fájt. Azóta sem akar elmúlni, kisebb nagyobb időközökkel picit erősebb a fájdalom, de van amikor pár percig semmi. Egy-egy szélgörcs még most is jön. Lehetséges, hogy olyannyira beszorult oda egy szélgörcs, hogy azóta is kínoz? Vagy valami komolyabb lehet? Megjegyzem előfordult màr korábban, hogy huzamosabb idejig tartott, mire "megtisztultam" a gázoktól. Érzem is, hogy tele van levegővel a hasam, behúzni sem tudom.

Sürgős légyszi adjatok tippeket

16/L


2015. ápr. 8. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

vegyél be espumisant, az elvileg kiviszi a szeleket.

de azért érdemes kivizsgáltatni, ilyenkor vérvétel meg hasi UH nem árt, hogy kizárják a komolyabb bajokat

2015. ápr. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, voltam orvosnàl, de hálisten semmi komoly
2015. ápr. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!