Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alhasi és here fájdalmam van...

Alhasi és here fájdalmam van 1 éve, valamint székleti problémáim, hereviszértágulat. Mi lehet az alhasi fájdalom oka? Hova forduljak vele?

Figyelt kérdés

A fájdalom először bal oldalt az alhasamba csípő tájt jelentkezett, egy kicsit húzódott nem is fájt.


Urológián voltam kétszer, nem találtak különösebb eltérést. A herevisszérre azt monda az első doki, hogy nem kell vele foglalkoznom. Voltam alhasi ultrahangon, vesékbe üregrendszeri tágulat van és 0,5 dl vizelet bent marad a húgyhólyagban, más nincs.

Valamint előfordul, hogy hasmenésem van. Valamikor, egy nap 4 szer, de előfordul, hogy csak 1 szer. A széklet az lebeg a vízen és nagy a víztartalma, először azt hittem lisztérzékenység, mert egy kicsit sárga néha a székletem, de a gyors teszt negatívot mutatott.

Háziorvosom elküldött vérvételre hátha gyulladás. A vérkép jó lett, egyedül a vizelet mikroalbumin tartalma magas, a duplája. Arra nem mondott semmit.


A visszértágulat már 4 éve megvan, már körbeéri a herémet, nem hiszem, hogy ettől lehet a problémám.


Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ez gasztroenterológiai probléma, vagy urológiai?

ill. Bármi tipp, hogy mitől lehet. Előre is köszönöm a válaszokat.

21/F



2015. ápr. 11. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy belgyógyászati vizsgálatot megérne a dolog, a microalbuminuria vesekárosodásra és kardiovaszkuláris problémára is utalhat. Alhasi fájdalmat, hasmenést okozhat okozhat krónikus bélgyulladás, Crohn-betegség, colitis ulcerosa is.
2015. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 11. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!