Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! A háziorvos felírt...

Segítség! A háziorvos felírt nekem egy gyógyszert, viszont annyi pénzem jelenleg nincs, hogy kiválthassam. Vényköteles gyógyszert lehet helyettesíteni mással? Adhatnak mást a patikában a jelenlegi receptre?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 13. 10:10
 1/8 A kérdező kommentje:
pl a Fromilid 250 mg lenne jó.
2015. ápr. 13. 10:12
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a patikában megmondják! De jobb ha elmész több patikába, megkérdezed több hajen!
2015. ápr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Fromilid antibiotikum, ezt nem nagyon lehet helyettesíteni mással, egyébként az interneten utánanéztem, az ugyanolyan hatóanyagú Klacid 1700 Ft körül van míg a Fromilid csak 1100. Ez az olcsóbb szer, spórolj össze egy 1000-rest, vagy kérj kölcsön, mert a gyógyulásod érdekében biztosan fontos, hogy beszedd.
2015. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Klacid 250mg-t írtak fel, de én a neten eddig nem találtam a 250es kiszerelésűt, majdnem 5ezer forintért láttam az 500asat! Ezért szerettem a Fromilidet, az régebben is bevált. De már megtaláltam a 250es Klacidot és látom, h 1700, megyek is érte. :)
2015. ápr. 13. 10:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó, már értem a helyzetet :) Jobbulást!
2015. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

*szerettem volna


de már megvan oldva a helyzet, alapból nem volt Klacid a patikában, szóval a Fromilidet adták. :D úgyhogy megnyugodtam. :)

2015. ápr. 13. 10:56
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2015. ápr. 13. 10:56
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


jó helyen kell venni.


De pl. egy antibiotikumra egyáltalán nem biztos, hogy szükség van. Nyilván erről látatlanban nem tudok konkrétumot írni, de orvosok rengetegszer fölöslegesen felírják. Meg akkor sem vesznek ám mintát, hogy biztosan meg tudják választani melyik antibiotikum lenne hatásos, csak felírnak egyet. Nem tudhatom nálad mi a helyzet, de úgy tűnik már megvetted.. kívánok minél kevesebb mellékhatást és elsősorban gyors jobbulást!

2015. ápr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!