Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhat gyakori vizelési...

Mi okozhat gyakori vizelési ingert?

Figyelt kérdés
Kb.3 hónapja félóránként wc-re kell mennem,pedig nem iszok sokat,naponta 1,5-2 litert.Valamikor már alig tudom visszatartani.Mitől lehet ez?
2010. febr. 20. 14:18
 1/6 anonim válasza:
Cukorbetegség gyakori tünete is lehet. Csináltass egy cukortesztet.
2010. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idegesség legfőképpen, vagy a túlzott folyadék bevitel!

Ha készülsz valahova, akkor eszedbe jut, hogy előtte WC-re kell menni, majd lehet ott nem tudsz, s előtte még egyszer is elmész... Pszichikai oka van ennek tudatban alakul ki, de többé kevésbé szabályozható relaxációval vagy terápiával!

2010. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor szokott lenni, ha idegesebb vagyok. Annyi folyadékot sem iszok, mint te, mert néha már nem merek. Elég gáz, amikor este lefekszel, majd 5percenként jön rád a pisilési inger, amikor hulla fáradt vagy és aludnál, de nem tudsz...
2010. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel???
2010. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kávézol?az vizhajtó hatású is.
2010. febr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Krónikus cystitis esetleg.
2010. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!