Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bors nagysagu csomo a nyelveme...

Bors nagysagu csomo a nyelvemen? Tobbi lent .

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett nagyon fajni a nyelvem jobb oldala . Ha megnozditottam akkor megjobban. Nincs rajta semmi holyag , szin valtozas . Lefekudtem aludni es mire na reggel felkeltem bedagadt es megkemenyedett a jobb oldala . Elkezdtem mozgatni , es KB 1 ora mulva elmult a duzzanat es egy bors nagysagu csomot ereztem utana . meg mostis faj de mar nem nagyon de a csomo meg mindig ott van. Valakinek volt mar ilyen ? , elmult ?, vagy ez rak . Nagyon aggodok . 17/F

2015. ápr. 19. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Lerobbant a szervezeted, és ez azért van. Nem rák, nyugodj meg! Elég hosszadalmas és fájdalmas Ha kezeled Pflogosol oldattal, akkor kb. 5-7 napig tart. Ez egy belső afta. Ilyenkor érdemes kerülni a diós, zsíros ételeket, mivel az emésztéssel is összefügg.
2015. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!