Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ver szaporán a szívem,...

Mitől ver szaporán a szívem, reszketek, zsibbad a karo, izzadok?

Figyelt kérdés

Ezek a tünetek Hétfőn kezdtőttek, akkor volt egy nagyobb roham szerűségem, Elkezdett zsibbadni a karom, hevesen dobogott a szívem, a torkomban is éreztem, izzadtam, és reszkettem is, volt egy kis hányingerem.

Tegnap este ugyan ez volt, akkor ugy sikerült elaludnom, hogy anyuék szobájába nyugodtam le. Ma szintén tpasztaltam magamon, ezeket a tüneteket. Orvosnál már voltam, kivizsgáltat. Aki tud, az kérem segítsen, meg vagyok ilyedve és félek, hogy infarktusom van. Most vettem be nyugtatót, hátha segít. Valki kérem?



2015. ápr. 30. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Velem is ilyen volt, elküldtek kivizsgálásra, és kiderült, hogy mitrális prolapsus szindrómám van.

Mi váltotta ki nálad az első rohamot? Nem voltál ideges? A többi rohamod biztosan pániktól van.

2015. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok minden lehet, éppen ezért vizsgálnak ki, infarktusod viszont biztosan nincs, mert azt a doki már megállapította volna, illetve nem napokig tart egy infarktus, hanem akár pár percen, órán belül leszel nagyon rosszul. Ha hat a nyugtató, akkor nagy valószínűséggel pánikbetegséged , vagy egyéb szorongásos betegséged van.
2015. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha komoly bajod lenne nem gépelnél ide hidd el.

Próbálj meg kimenni a friss levegőre és sétálj egy kicsit.

2015. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál voltam, megmérte a vérnyomásomat, pulzusomat, vérnyomás 133 pulzus 105 ma voltam vérvételen, most vettem be nyugtatót jobb.
2015. ápr. 30. 16:09
 5/16 anonim ***** válasza:
Pánikrohamaid vannak. Keress fel egy pszichológust.
2015. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt komoly keringési zavarom és ez nem az az tuti. Nem is rohamszeruen jott ram hanem kb folyamatos volt amig ki nem derült, hónapokig.

Szerintem is inkább pszichológus kellene.

2015. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ. Felhivtuk az ügyeletet, és azt mondták pánik roham volt. Most vettem be nyugtatót. Most sokkal jobb. A zsibbadást a karomon, és a szivdobogást érzem, de enyhén.
2015. ápr. 30. 18:48
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen mert átmeneti keringési zavarod attól volt.. Csak ugye a pánikroham következtében. Ha az ok elmúlik azaz jobb lett a nyugtatotol akkor a keringés is visszaáll magától csak nem megy egyik pillanatról a másikra.
2015. ápr. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm.
2015. ápr. 30. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
A zsibbadás a pánik által okozott helytelen légzés következménye.
2015. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!