Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiállnak a bordáim, hogy...

Kiállnak a bordáim, hogy tudnám magam elfogadni?

Figyelt kérdés
Lányként nagyon sovány voltam. Az iskolában is állandóan cikiztek, így nem csodálkozok rajta, hogy súlyos önbizalom hiányban szenvedek. Egyszer az eggyik osztálytársam beszólt, mert a fölsőmön átlátszott a bordám, és megkérdezte, hogy 4mellem van-e? Nagyon rosszul esett:( Az első terhességem alatt híztam 20kg-ot, abból csak 10maradt rajtam, és úgy is épphogy csak 50kg voltam (163cm vagyok). Kórosan már nem voltam sovány, szépen meghíztam popsira is, még egy kis hasam is maradt-aminek persze nem örülök. De az a fránya borda még mindig kilátszik. Rosszul vagyok tőle, mert nagyon pici cicim van, és szinte tényleg olyan, mintha 4 mellem lenne. Viszont ami a terhesség után megmaradt hasam, az meg előre plöttyed. Így nagyon csúnya az összkép. Ma is egész du nézelődtem ruhaüzletekben, és nem tudtam magamnak olyan felsőt venni, amiben normálisan nézek ki. A párom azt mondja hülye vagyok, túl reagálom. De hát a gyerekkori sérelmek teljesen tönkretették az önbizalmamat. Sokan mondják, hogy örülnének, ha ilyen testük lenne 2gyerek után, mint nekem. És valahol mélyen ezt én is tudom. De mégis szeretnék egy normális önbizalommal rendelkezni. Ezt hogy érhetem el? Ja, hízni nem tudok, soha nem is tudtam, egyedül a terhességek alatt volt étvágyam:( De ha híznák akkor is kilátszódna szerintem.

2015. ápr. 30. 21:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!