Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb, ami történhe...

Mi a legrosszabb, ami történhet azzal, aki nem mos kezet pisilés után?

Figyelt kérdés

2008. aug. 29. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Pisis marad a keze! :-)

De viccet félretéve fertőzések tömegét kaphatod meg, főleg, ha nyilvános helyen pisiltél!

2008. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a WC-n rengeteg baci van és utána ugy megy a kajára mindenféle nyavaját elkaphat.
2008. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Meg gusztustalan is.

Gondolj bele egy nyilvános WC-ben előtted 10 millióan szartak bele fogdosták össze ki tudja talán az is lehet hogy egy beteg vagy egy hasmenéses ember ült a WC-n.És ha nem fertőtlenítették te még rá is ülsz és itt-ott összefogdosod a WC-t aztán a millió bacival és fertőzésekkel teli kórokozókkal a kezeden mész a kajára.

2008. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem ülök rá pisiléshez a wc deszkára, sőt a nyilvános mosdóban sem érek a piszoárhoz.
2008. aug. 29. 13:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól még bacik tömkelege lep el. Moss csak kezet, nem lesz tőle semmi bajod, ha tiszta vagy.
2008. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem olyan válaszokat várok, hogy mossak kezet, hiszen én mindig kezet mosok pisilés után. A kérdés arra vonatkozott, hogy mi történhet azzal, aki nem mos kezet.

Hiszen a vizelet bizonyos szintig fertőtlenítő hatású, ha valaki megfogja a kukiját, attól még nem valószínű, hogy a fertőzések melegágyába nyúlna.

Szóval mégis lehet gond ebből vajon?

2008. aug. 29. 20:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gond igen. És nem tudom hogy honnan szedted hogy a vizelet fertőtlenítő hatású??? Ami eltávozik a szervezetedből az nem véletlenül távozik el. Hány éves vagy te? Szeritnem a kérdésedre mindenki válaszolt. Fertőzéseket kaphat el aki nem most kezet. Hogy mi a legrosszabb? Attól függ milyen baci jön ki a szervezetből éppen. Nem hiszem hogy ehhez nagy tudomány kell.
2008. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Egy nőgyógyásztól hallottam, hogy sokféle baci van, ami csak úgy lebeg a levegőben pl a wc fölött. Legrosszabb esetben? Hm... Nekem ez jut eszembe:"jó kis" nemi betegség, ami 20 év múlva derül ki, mert addig lappang, aztán lebénul és belehal. Vagy egy daganatos, egyéb fertőző betegséget kap el az illető, amitől hosszú évekig szenvedhet, mire meg tud halni.
2008. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Közismert tény, hogy a középkorban fertőtlenítésre használták, nyilván ebből gondoltam.
2008. aug. 29. 22:07
 10/16 A kérdező kommentje:
Ha lebegnek a bacik a levegőben a wc felett, akkor viszont édeskevés, ha kezet mosok, hiszen a wc fölé állva/ülve a bacik az arcbőrömre is tapadnak, illetve be is lélegzem őket, nem lehet a fertőzést konkrétan az ember kezéhez kötni. Olyat meg még nem hallottam, hogy valaki pisilés után az arcát is megmosta volna, szerintem ez nem rendszeres.
2008. aug. 29. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!